30’lardan Kurtaracak Dekor Önerileri

30’lardan-Kurtaracak-Dekor-Önerileri

30’lardan Kurtaracak Dekor Önerileri

Bilkent iç mimarlık ve çevre tasarımı sayesinde farklı dekorlar tercih ederek evinize modern bir hava katabilirsiniz. Yaşam alanlarında yanlış dekorasyon seçimleri yapmanız, evinizin eski bir görünüme ulaşmasına neden olur. Günümüzün dekorasyon ürünlerinden evinize uyum sağlayan seçimler yapmanız ise daha modern ve karakteristik bir dekorasyona sahip olabilmenizi sağlar.  Geçmişin izlerini yansıtmayan bir dekorasyon istiyorsanız ilk olarak daha canlı ve göz alıcı renkler tercih edin.

Geometrik Detaylarla Modern Dekorasyonunuzu Vurgulayın

Geometrik detaylar modern bir dekorasyon için tercih edilebilecek en güzel ayrıntılar arasındadır. Yalnızca maksimalist dekorasyon içeriğinde değil minimalist dekorasyonda da tercih edilmektedir. Bilkent iç mimarlık ve çevre tasarımı ile geometrik detaylarla tasarlanmış duvar kağıtları, halılar ve tablolar tercih etmeniz modern bir yaşam alanının ortaya çıkmasını sağlar. Özellikle canlı renkler tercih etmeniz yaşam alanlarına yazı anımsatan dokunuşlar katabilmenize neden olacaktır. Bunun yanı sıra zikzak detayları, şeritlerle oluşturulmuş dekorlarda modern görüntü için başarılı seçimler arasındadır. Çerçevesiz aynalar, büyük boy tablolar, çini detaylı vazolar evlerin nostaljik bir görünümden sıyrılarak modern bir çizgiye ulaşmasını sağlar.

Sofistike Duvar Rafları Tercih Edin!

Özellikle son yıllarda duvar rafları modern bir görünüm için en çok tercih edilen dekor çeşitleri arasında yer alıyor. Kitaplarınızı ya da diğer kişisel eşyalarınızı yerleştirmek için tercih edilen duvar raflarında ahşap ya da sunta malzeme içeriğinde seçimler yapabilmek mümkün. Minimalist dekorasyonlar için tekli raf seçenekleri bulunurken, daha maksimalist dekorasyonlar oluşturabilmek için geometrik raflar tercih edebilirsiniz. Bilkent iç mimarlık ve çevre tasarımı sayesinde duvar rafları ile eve ferah ve derin bir görünüm katabilirsiniz.

Son yıllarda huzurlu ve etkileyici ortamlar dekore edebilmek için tercih edilen ürünlerin başında Lambaderler geliyor. Oldukça rustik bir görünümü bulunan Lambaderler ortamda daha modern ve karakteristik bir ambiyansın hakim olmasını sağlıyor. Aydınlatma tasarımında sarkıtlar günümüzün dekorasyonunu yansıtması nedeniyle eski dekorasyon parçalarından kurtulabilmenizi sağlar. Bunun yanı sıra Bilkent iç mimarlık ve çevre tasarımı uzman ve başarılı çalışanlarından bilgi alarak tercih edebileceğiniz plafonyer avizeler geometrik tasarımları, altın ve bakır çizgileri ile oldukça modern bir dekorasyon ürünüdür.