70’lerin Tarzında Dekorasyon Trendleri

70’lerin-Tarzında-Dekorasyon-Trendleri

70’lerin Tarzında Dekorasyonları

Mahall Ankara bölgesindeki örnek iç mimarlık ve çevre tasarımı sayesinde retro tasarımlarla döşenmiş eşsiz bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Retro dekorasyonlarında 1970 ve sonrasının eşyalar modernize edilerek dekorasyon haline getirilir. Geçmişi yansıtan retro tasarımları sayesinde evinize pozitif ve huzurlu bir görünüm katabilmeniz mümkün olacak. 70’lerin dekorasyonu, karmaşadan uzak, canlı renkler ve detaylarla tasarlanmış olan bir dekorasyondur. Bu nedenle daha spesifik ve vurgulayıcı seçimler yapmanız gereklidir.

Retro bir dekorasyonun olmazsa olmazları arasında mobilyalar bulunuyor. Ankara move iç mimarlık ve çevre tasarımı ise göz alıcı, sıcak ve eskinin huzurunu yansıtan mobilyalara sahip olabilmenizi mümkün kılıyor. 70’lerde ağırlıklı olarak kullanılan mobilya tasarımları günümüzde klasik ya da spor çizgilerle nubuk ve kadife kumaş içeriği ile bulunuyor. Mobilya dekorasyonunda özellikle kısa ayaklı berjerleri tercih ederek retro dekorasyonunuzu ön plana çıkarın. Bunun yanı sıra berjerler ile koltukların farklı, tezat ve sıra dışı bir uyum yakalamasına özen gösterin. Halılarda ise daha yünlü ve albenisi yüksek modeller tercih edin.

Bol Obje ile Evinizin Benzersiz Dekorasyonunun Altını Çizin!

Retro bir dekorasyonu evinizde hakim kılmak istiyorsanız ilk olarak objelerle barışın.  Objelerde gösterişli ve eskinin izlerini yansıtan seçimler yapmaya gayret gösterin. Özellikle pirinç ya da altın çerçeveli aynalar, kısa ayaklı patchwork puflar, çini porselenler, retro izlerini yansıtan tablolar dekorasyonun olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Ayrıca geçmişin izlerini tamamen yansıtacak televizyonlar, radyolar, aydınlatıcılar, telefonlar ve vazolar tercih etmekten kaçınmayın. Mahall Ankara bölgesinde, iç mimarlık ve çevre tasarımı sayesinde dekoratif ve orijinal yastık seçimleri yaparak mobilyalarınızı dengeli ve etkileyici bir görünüme ulaştırın.

Retro Bir Tasarım İç Yalnızca Renklerden Değil Desenlerden de Yararlanın

Retro bir tasarımda her şeyin ahenkle dans edebilmesi için olmazsa olmazlardan birisi desen seçimleri olmalıdır. İç mimarlık ve çevre tasarımı ile yumuşak ve sıcak renk ve desenler tercih ederek huzurun dozunu artırın. Yamalı desenler retroyu vurgulayabilmeniz en iyi yoludur. Eskinin benzersiz desenlerini yamalı bir görünüm ile kullanmaktan çekinmeyin. 70’lerin o huzurunu ve dekorasyonunu yansıtan bir ev hayali kuruyorsanız canlı renklere kapılarınızı tamamen açın. Pembeler, turkuazlar, sarılar, yeşiller, kırmızılar ve turuncular dekorasyonu öne çıkan en canlı renk seçimleri olacaktır. Daha koyu ve yoğun renkler tercih etmek istiyorsanız da tezat renkler ile detaylandırmayı unutmayın.