Aynalı Mobilyalarla Dekorasyon Yapmanın Yolları

Aynalı-Mobilyalarla-Dekorasyon-Yapmanın-Yolları

Aynalı Mobilyalarla Dekorasyon Yapmanın Yolları

Aynalı mobilyalar geçmişte olduğu gibi günümüzde de kullanımı oldukça yaygın. Aynalar salonlarımızdan yatak odalarımıza kadar çok geniş yelpazede, birbirinden farklı seçenekleriyle çok uzun yıllar daha yaşam alanlarımızdaki yerini koruyacak. Siz de aynalı mobilya kullanımını seviyorsanız İç mimar ofisleri size istediğiniz her türlü hizmeti verebilmektedir.

Evinizde ve Ofislerinizde Işıltının Cazibesi

Evinin dekorunda cazibe ve ışıltıyı ön plana çıkarma isteyenlerin birinci tercihi olan aydınlar geçmişten günümüze gelmeyi başararak yaşam alanlarımızın başköşesinde yer almayı başarmaktadır. İnsanlar ilk çağlarda doğal taş ve madenleri yansıtıcı olarak kullanmaktaydı. Gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran aynalar bugünkü formuyla uzun yıllardır yaşamımızda.

Birçok ayna çeşidiyle her yaştan her tarza hitap eden aynalar bulmak mümkün. Bunlar arasında İtalyan kesimler, geometrik parçalı aynalar, duvardan duvara kaplanmış aynalar geometrik formlar, bronz, eskitme veya gümüş ve baklava aynalar gibi birçok seçenek mevcut. Siz de evinizde ya da ofislerinizde bu modelleri kullanabilirsiniz.

Dar Alanları Genişletin

Her eşyada olduğu gibi ayna kullanımında da belli başlı kurallar mevcuttur. Aynalar çevresindeki aksesuar ve eşyaları ön plana çıkarmalarıyla dikkat çeken eşyalardır. Çevresindeki parçaları öne çıkarırlar. Aksesuar seçimi ayna kullanımında önem teşkil eden bir dekorasyon kuralıdır. Alanlar belli başlı ölçülerine göre küçük, büyük ya da orta olmak üzere üç farklı kategoride değerlendirilir. Özellikle küçük odalarda bir yansıtıcı olarak kullanılmaktadır. Çünkü aynalar bulundukları yere alan derinliğe katar. Dar alanları geniş göstermektedirler. Böylece ışık yansır ve daha aydınlık bir yaşam alanı ortaya çıkar.

Bunun yanı sıra aynalı makyaj masaları da kullanımı yaygın olan parçalar arasındadır. Aynı zamanda aynalı gardıroplar da oldukça yaygın kullanımlıdırlar. Bunda en etkili olan sebep ise işlevsel olmalarıdır. Eğer siz de işlevsellikten yanaysanız İç Mimarlık ofisleri size istediğiniz hizmeti verebilmektedir. Bu aynalı mobilyalarla ihtişamlı yatak odalarına sahip olabilirsiniz. Son dönem aynalarda ortaya çıkan bir diğer özellik ise istenilen renge boyanabilmesidir. Bu sayede tarzınıza ve karakterinize uygun bir ayna modeli bulabilirsiniz.