İç mimarlık firmaları

İç Mimarlık Firmaları

İç mimarlık firmaları

Yaşam alanlarınızı güzelleştirmek, daha estetik bir görünüme kavuşturmak için bir iç mimarlık firmasından destek almanız gerekebilir. Böylece yaşanası en ideal yaşam alanına sahip olabilirsiniz. İç Mimarlık Firmaları arasında size yardımcı olabilecek bir firma araştırıyorsanız MOVE Mimarlık avantajlarından yararlanabilirsiniz. Yaşayacağınız mekanları düzenleyerek, mekanların yaşam için uygun hale getirilmesini sağlayan profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Ev, bahçe, mağaza gibi yaşanılan tüm iç mekanlarda iç mimarlarımız tarafından ortamın yapısına uygun tasarımlar yapılmaktadır.  Mekanı yeni baştan dizayn etmek ve en iyi duruma getirmek iç mimarlarımızın görevidir. İçinde huzurla yaşayacağınız mekanlarda olmak isterseniz MOVE Mimarlık desteği alabilirsiniz.

MOVE Mimarlık olarak Ankara anahtar teslim ev dekorasyon, SinpaşAltınoran iç mimarlık ve çevre tasarımı, SkyTower  ofis dekorasyonu, Ankara Beysu Konakları villa tasarımı, İncek villa dekorasyonu gibi pek çok alanda iç mimarlık ve çevre tasarımı hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini baz alarak hizmetlerimizi aynı titizlikle sunmaktayız.

Mekan tasarım aşamaları

Düzenlenmesi istenen mekanın tasarımında iç mimar belli aşamaları itinalı bir şekilde uygular. Tasarım sonrasında istenen sonuçlara ulaşılması için bu düzenin korunması önemlidir. Mekan tasarım aşamaları yaşanası ortamların hazırlanmasında profesyonel bir yaklaşımdır. MOVE Mimarlık müşterilerine bu anlayışla yaklaşmakta ve çağdaş mimari yaklaşımları mekanlarınıza taşımaktadır. Mekan tasarımı sırasında iç mimarlarımızın yaptığı çalışmalar aşağıdaki gibidir.

-Yaşam alanıyla ilgili araştırma ve tasarım sürecinin belirlenmesi

-Yaşam alanına uygun eşyaların araştırılması

-Mekan tasarımı yaptırmak isteyen müşterilerin isteklerine uygun krokinin hazırlanması

-Mekan tasarımında kalite ve fiyat araştırmasının yapılması

-Yapılan çalışmaların ardından estetik ve fonksiyonel tasarımın oluşturulmasımekan tasarımının son aşamasıdır. Bunlar tamamlandıktan sonra mekan en güzel haliyle müşterilerimize teslim edilir.

İç mimarlıkarasında iyi bir yer edinmiş olan MOVE Mimarlık bütün ortak alanlarının tasarımında sizlere yardımcı olmaktadır. İç mimarlık ekibimiz mekan araştırmasını yaptıktan sonra hazırladıkları yen tasarımın krokisini çizer. Mekana uyum sağlayacak eşyaları belirleyerek kalitesini ve fiyat analizinden oluşan bir döküm hazırlar. Mekan sahibiyle de sürekli fikir alışverişi yaptıkları için bütün kararlar iç mimarın önerdiklerine ve mekan sahibinin zevkine uygun şekilde alınır. Mobilya ve diğer eşyalarda seçilerek projeye uygun şekilde mekan düzenlemesine geçilir.

İç mimarlık firmaları çalışma alanları

Yaşam alanlarının tasarımızı değiştiren iç mimarlık şirketleri geniş bir alanda hizmet vermektedir. Bu alanların tasarımı iç mimarlar tarafından estetik bir şekilde yapılır. Bu sayede mekanın yapısına uygun şekilde kullanışlı alanlar oluşturulur. İç mimarlık firmalarının çalışmaları alanları arasında evlerin iç mekan tasarımı, hastaneler, ofisler, havaalanları, kafeler, pastaneler, alışveriş merkezleri, özel uçak ve yat tasarımları, bankalar, sahne gibi mekan tasarımları, fuar tasarımları, otel iç mekan tasarımı gibi oldukça geniş bir yelpaze bulunmaktadır.

İç Mimarlık Danışmanlıkbölgesinde hizmet almak isterseniz MOVE Mimarlık ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sadece yaşam alanlarını tasarlamakla kalmaz, modern çağın gereklerine uygun, estetik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümlerde üretir. Mekanların tasarımında görselliğe de önem verir. İç mimarlık hizmetimizi yaşanası ve estetik görünümde mekanlar oluşturma hedefiyle veriyoruz. Firmamızın bünyesindeki iç mimarların sanatsal zevki ve bu alandaki bilgi birikimi yaşam alanlarınızı farklı boyutlara taşımaktadır.

Tasarımı yapılacak alanın ölçümleri yapılarak röleve planı hazırlanır. Bu plana uygun şekilde yapılan teknik çizimler dijital ortamda mekan sahibi ile görüşülerek uygun şekilde seçenekli tasarımlarla değerlendirilir. Müşterilerimizin taleplerine de uygun şekilde mekan tasarımı hazırlandıktan sonra fiyat teklifi geçilerek, en önemli aşamalar tamamlanmış olur.